ЗАТВЕРДЖУЮ
Директор Теплицького ПАЛ
__________ С.О. Сокотнюк
«___» __________2022 р
Циклограма роботи на 2022-2023 н. р
заступника директора з навчально-виробничої роботи
Теплицького професійного аграрного ліцею
Місяць | Зміст роботи |
СЕРПЕНЬ | Перевірка рівня готовності ліцею до нового навчального року. Підготовка матеріалів до проведення серпневої педагогічної ради за підсумками діяльності минулого навчального року і постановка завдань на наступний навчальний рік. Огляд готовності навчальних кабінетів, майстерень, лабораторій до нового навчального року. Аналіз стану матеріально-технічної бази навчального закладу, зокрема:
Аналіз виконання плану державного замовлення на 2022/2023 навчальний рік. Комплектування навчальних груп нового набору.
Уточнення та коригування педагогічного навантаження викладачів. Уточнення контингенту здобувачів освіти по групах. Складання проекту розкладу занять. Перевірка наявності журналів теоретичного навчання. Індивідуальні бесіди з новопризначеними викладачами, майстрами виробничого навчання. Затвердження поурочно-тематичного планування викладачів. Затвердження переліків навчально-виробничих робіт на І семестр навчального року. Затвердження планів навчально-виробничої діяльності на І семестр.
|
ВЕРЕСЕНЬ | Підготовка наказів:
- Про затвердження педагогічного навантаження на 2022/2023 навчальний рік; Про зарахування здобувачів освіти до навчального закладу; Про призначення стипендій; Про створення комісій для проведення ДКА; Про поділ груп на підгрупи для вивчення окремих предметів
Складання розкладів. Проведення інструктивно-методичної наради з майстрами виробничого навчання та викладачами щодо оформлення та ведення журналів теоретичного, виробничого навчання та особових справ здобувачів освіти. Складання графіку внутріліцейного контролю за станом викладання на І семестр. Корегування планів навчально-виробничої діяльності на І семестр. Контроль за оформленням журналів теоретичного та
|
| виробничого навчання, особових справ учнів. Складання тарифікації педагогічних працівників. Контроль за веденням журналів руху контингенту. Надання консультативної допомоги методисту, старшому майстру у складанні планів з окремими категоріями педагогічних працівників. Контроль за складанням планів роботи гуртків, кабінетів, методичних комісій та їх затвердження. Уточнення списків педагогічних працівників, які атестуються в поточному навчальному році. Контроль за дотриманням вимог охорони праці та безпеки життєдіяльності. Опрацювання нормативних, розпорядчих документів. Підготовка до інструктивно-методичної наради
|
ЖОВТЕНЬ | Забезпечення внутрішнього системного контролю за станом проведення уроків виробничого навчання, загально професійної та професійно-теоретичної підготовки, виробничої практики. Вивчення системи роботи педагогів та майстрів виробничого навчання, що атестуються. Перевірка стану комплексно-методичного забезпечення предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання з професій «Плодоовочівник, кухар», «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів ( категорія «С»). Контроль за дотриманнями режиму роботи ліцею усіма учасниками навчально-виробничого процесу. Вивчення адаптації учнів І року навчання до вимог навчального процесу ліцею. Проаналізувати закріплення та працевлаштування випускників ліцею. Підготовка і проведення педагогічної ради. Проведення інструктивно-методичної наради з питань атестації педагогічних працівників. Відвідування уроків молодих та малодосвідчених педагогічних працівників.
|
ЛИСТОПАД | Перевірка правильності ведення навчально-облікової
документації (журнали теоретичного навчання, плани уроків, інструкції з охорони праці, тощо). Відвідування уроків педагогічних працівників, що атестуються. Контроль за виконанням плану роботи навчального закладу. Контроль за виконанням плану навчально-виробничої діяльності. Виїзний контроль за якістю та ефективністю організації виробничої практики в умовах підприємств-замовників кадрів. Контроль за відпрацюванням навчальних планів та програм. Складання графіків проведення зрізів знань, директорських
|
| контрольних робіт. 8. Організація роботи щодо розробки завдань для зрізів знань, директорських контрольних робіт. |
ГРУДЕНЬ | Організація та проведення контрольних зрізів знань здобувачів освіти, директорських контрольних робіт з предметів професійно-теоретичної підготовки. Аналіз виконання плану навчально-виробничої діяльності за І семестр. Аналіз стану виконання робочих навчальних планів і програм за І семестр. Попередній аналіз успішності здобувачів освіти з предметів професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання за І семестр. Участь у розробці плану роботи ліцею під час зимових канікул. Контроль за веденням звітності та плануючої документації. Аналіз виконання плану роботи навчального закладу за І семестр. Перевірка діяльності методичних комісій професійної підготовки. Перевірка журналів теоретичного навчання. Контроль за підготовкою документального супроводу виробничої практики. Організація роботи щодо розроблення комплектів комплексних теоретичних завдань для проведення поетапних кваліфікаційних атестацій. Розробка плану заходів щодо підготовки та проведення державної кваліфікаційної атестації. Проведення інструктивно-методичної наради з питань підготовки до ДКА.
|
СІЧЕНЬ | Участь у підготовці та проведенні педагогічної ради. Підготовка і здача статистичних звітів. Аналіз результатів навчальних досягнень учнів ліцею за І семестр 2022/2023 навчального року. Перевірка журналів обліку теоретичного і виробничого навчання на відповідність претендентів вимогам щодо отримання дипломів кваліфікованих робітників з відзнакою. Підведення підсумків перевірки журналів теоретичного навчання щодо виконання навчальних планів і програм. Продовжити вивчення системи роботи педагогічних працівників, що підлягають атестації. Організація конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання за професійними спрямуванням на зимових канікулах. Контроль за дотриманням вимог з охорони праці та безпеки
|
| життєдіяльності. Складання розкладу занять на ІІ семестр. Затвердження переліків навчально-виробничих робіт на ІІ семестр навчального року.
|
ЛЮТИЙ | Проведення конкурсів професійної майстерності серед здобувачів освіти з робітничих професій за якими здійснюється професійна підготовка. Організація творчих звітів педагогічних працівників, які атестуються. Відвідування відкритих уроків і заходів, які проводитимуть педагоги, що атестуються.
|
БЕРЕЗЕНЬ | Розробка плану заходів щодо підготовки та проведення державної кваліфікаційної атестації. Проведення інструктивно-методичної наради з питань підготовки до ДКА. Підготовка пропозицій до графіку відпусток педагогічних працівників. Контроль за станом викладання предметів загально професійної та професійно-теоретичної підготовки. Контроль за якістю виконання навчальних планів і програм з професійно-практичної підготовки. Участь у засіданні атестаційної комісії. Розробка робочих навчальних планів за змістом нових затверджених ДСПТО. Організація роботи щодо планування роботи навчального
закладу на наступний навчальний рік. |
КВІТЕНЬ | Контроль за якістю проведення консультацій з питань підготовки дипломних (творчих) робіт до ДКА. Підготовка проекту плану роботи ліцею на новий навчальний рік. Перевірка підготовки матеріалів до ДКА. Обговорення проектів планів роботи методичних комісій професійного спрямування на наступний навчальний рік. Проведення спільно з практичним психологом діагностики рівня професійної та методико-психологічної підготовки педагогів. Відвідування уроків. Відвідування засідань методичних комісій. Перевірка журналів із метою виявлення ступеня виконання навчальних планів і програм.
|
ТРАВЕНЬ | Аналіз рівня забезпеченості підручниками професійної спрямованості на наступний навчальний рік. Проведення річних контрольних зрізів знань, директорських контрольних робіт (за графіком). Перевірка рівня готовності матеріалів до ДКА.
|
| Організація підготовки матеріально-технічної бази та комплексно-методичного забезпечення кабінетів, навчальних майстерень, лабораторій до нового навчального року. Перевірка ефективності організації виробничої практики в випускних групах. Комплектування педагогічних кадрів згідно зі штатним розписом та планом державного замовлення на наступний навчальний рік. Аналіз підсумків атестації педагогічних працівників.
|
ЧЕРВЕНЬ | Узагальнити заходи училища щодо підготовки до початку нового 2023/2024 навчального року та осінньо-зимового періоду. Здійснити ІІ етап перевірки стану підготовки організації проведення державної кваліфікаційної атестації. Провести перевірку журналів обліку теоретичного і виробничого навчання претендентів на отримання дипломів кваліфікованого робітника з відзнакою. Провести аналіз виконання навчальних планів та програм. Забезпечення нормативного супроводу проведення державної кваліфікаційної атестації. Затвердити робочі навчальні плани на 2023/2024 н. р. згідно державних стандартів. Складання графіку консультацій та розкладу ДКА. Перевірка готовності кабінетів та відповідної документації до проведення ДКА. Перевірка журналів теоретичного та виробничого навчання щодо виконання навчальних планів і програм, дотримання єдиних вимог до ведення ділової документації. Участь в роботі державних кваліфікаційних комісій. Контроль за станом підготовки навчально-матеріальної бази та комплексно-методичного забезпечення предметів та професій до нового навчального року. Перевірка та аналіз якості знань за результатами ДКА. Контроль за оформленням та видачею документів про освіту. Контроль за веденням записів у журналах руху контингенту. Участь у розподілі педагогічного навантаження на новий навчальний рік. Аналіз виконання плану навчально-виробничої діяльності за ІІ семестр. Підготовка звітів за навчальний рік.
|
Немає коментарів:
Дописати коментар